Horari de visites professorat

Professorat INFANTIL – PRIMÀRIA

P3 A Núria Lajunta

Dilluns de 3 a 4 i dijous de 12 a 1

P3 B Núria Farràs

Dilluns de 3 a 4 i dijous de 9 a 10

P3 C Teresa Muntada

Dimarts de 4 a 5 i dijous de 12 a 1

P4 A Núria Ferrer

Dimarts de 12 a 1 i dimecres de 4 a 5

P4 B M. Àngels Hospital

Dimarts de 12 a 1 i dijous de 4 a 5

P4 C Magda Lahosa

Dimarts de 9 a 10 i dimecres de 4 a 5

P5 A Eugènia Vilalta

Dimarts de 9 a 10 i dijous de 3 a 4

P5 B Carme Plans

Dilluns de 12 a 1 i dijous de 9 a 10

P5 C Francina Anglí

Dimarts de 3 a 4 i dijous de 9 a 10

1r A Neus Rodríguez

Dimecres de 12 a 1 i divendres de 4 a 5

1r B Pepi Martos

Dimarts de 4 a 5 i divendres de 9  a 10

1r C Olga Macipe

Dilluns de 4 a 5 i dijous de 12 a 1

2n A concepció queralt

Dimarts de 12 a 1 i dijous de 4 a 5

2n B Esther Martínez

Dimecres de 3 a 4 i dijous de 3 a 4

2n C Teresa Flaqué

Dimarts de 12 a 1 i dijous de 4 a 5

3r A Carme Gibert

Dimarts de 4 a 5 i divendres de 3 a 4

3r B Mireia Pratcorona

Dilluns de 4 a 5 i dijous de 9 a 10

3r C montserrat Cortada

Dilluns de 4 a 5 i divendres de 9 a 10

4t A Roser Rivera

Dimarts de 4 a 5 i divendres de 12 a 1

4t B Rosa Mari Pinent

Dilluns de 3 a 4 i dimarts de 10 a 11

4t C Montserrat Corominas

Dimarts de 10 a 11 i divendres de 3 a 4

5è A Paquita Rodríguez

Dilluns de 10 a 11 i dimarts de 3 a 4

5è B Marta Casabayó

Dilluns de 12 a 1 i dijous de 10 a 11

5è C Maria Pieres

Dilluns de 4 a 5 i dimarts de 12 a 1

6è A Jordi Ferrer

Dijous de 9 a 10 i dimarts de 4 a 5

6è B Maite Álvarez

Dilluns de 3 a 4 i dimecres de 10 a 11

6è C M. Àngels Cortada

Dimecres de 12 a 1 i divendres de 3 a 4

Jesús Bosom

Dimecres de 10 a 11

Mariona Escarrà

Dilluns de 9 a 10

Mertixell Fabregat

Dilluns de 9 a 10

Núria Ferrer

Divendres d’11 a 12

Paquita Jiménez

Divendres de 4 a 5

Gemma Miquel

Dijous d’11 a 12

Raquel Monrabal

Dilluns de 10 a 11

M. Montserrat Pascual

Dimarts de 2/4 d’11 a les 11

Teresa Prat

Dimecres de 2/4 11 a les 11

M. Carme Rúbies

Dimecres de 9 a 10

Teresa Saorín

Dilluns de 10 a 11

Ramon Tor

Dilluns de 12 a 1

M. Antònia Torras

Divendres de 4 a 5

Aïda Vivet

Divendres de 9 a 10

Ascensi Laglera

A convenir.



Professorat ESO

Ingrid Alberola

Dilluns de ¾ de 9 a ¾ d’10

Lluís Álvarez

Dijous de ¾ de 10 a ¾ d’11

Isabel Cruells

Dilluns de 4 a 5

Marc Fabregat

Dijous d’1/4 d’1 a ¼ de 2

Jordi Hernández

Dilluns de 4 a 5

Carme López

Divendres de 4 a 5

Andrés López

Dimarts de ¾ de 9 a ¾ d’10

Ana Martínez

Dimarts de 4 a 5

Joan Mercadé

Dimecres d’1/4 de 12 a ¼ d’1

Anna Molleví

Dimarts de 3 a 4

Jaume Montsalvatge

Dijous de 4 a 5

Isabel Olivares

Dimarts de ¾ de 9 a ¾ d’10

Dolors Padró

Dimarts d’1/4 de 12 a ¼ d’1

Montse Pascual

Dijous de 4 a 5

Laura Petit

Divendres de 3 a 4

Àlex Sastre

Dilluns de 3 a 4

Mercè Serracanta

Dilluns de ¾ de 10 a ¾ d’11

Montserrat Travé

Divendres de ¾ de 9 a ¾ d’10

Anna Vela

Dimecres de ¾ de 9 a ¾ d’10

M. Dolors Masclans

A convenir



Professorat BATXILLERAT

Imma Bardia

Dilluns de 3 a 4

Eva Costafreda

Dilluns de 3 a 4

Xavier Farràs

Dijous de 4 a 5

Núria García

Dilluns de 9 a 10

Carme Martínez

Dimarts de 9 a 10

Ma Cruz  Pérez

Dijous de 3 a 4

Lourdes Roca

Divendres de 9 a 10

Jordi Vilà

Dijous de 3 a 4